Tahsin Kayıket'in 1952 yılında, kurduğu Garanti İş Atelyesinin devamı olarak, 1979 yılında oğlu, Makina Teknik Öğretmen Nihat Kayıket idaresinde, Kayıket Makina Sanayi

olarak KAYIKET marka tescilli ürünlerimizle faaliyetine devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Yıllardır kalitemizden ödün vermeden çalışmasına devam eden firmamızı daha da iyi bir hizmet verebilmek adına teknolojik ürünlerle donatmak ve ülke çapına yayılabilmek adına somut adımlar atmak.

MİSYONUMUZ

Türkiye’de üretimini ilk kez gerçekleştirdiğimiz misina ve ürün kalitemizle yıllardır tercih edilen diğer ürünlerimizle yurt dışında bilinir bir marka olabilmek.

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

Yıllardır referanslarımız arasında güvenilirliğimiz ve kalitemizle tanınmak en büyük gurur kaynağımızdır. Kayıket Makina bünyesinde yaptığı çalışmalardaki öncelikli prensipleri olan titizlik, kalite ve müşteri memnuniyeti kriterlerinden hiçbir zaman ödün vermemiştir.

Firmamız bünyesine yeni verilen işlerde öncelikli olarak ürünü nasıl geliştirebileceğimizi araştırır, çalıştığımız firmaya bununla ilgili fikirler sunarız.

Eğer sunulan fikirler kabul görülürse gerekli çalışmaları kendi bünyemizde tamamlayarak ürünle ilgili bize sunulan önceki problemleri giderdikten sonra imalat sürecine geçeriz..